تحصیل در نروژ
آبان ۲۵, ۱۳۹۵
سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ایتالیا
آبان ۲۵, ۱۳۹۵
“به این نوشته امتیاز بدهید”

 

سرمایه گذاری در مجارستان

مقدمه:

آیا مایل به اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری هستید ؟ چرا برنامه ی سرمایه گذاری در مجارستان از سایر کشورها جذاب تر است ؟ چگونه برای دریافت اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری در مجارستان اقدام کنیم ؟  آیا شرایط اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری را نمی دانید ؟ آیا مایل به دانستن شرایط اخذ اقامت مجارستان ازطریق سرمایه گذاری در مجارستان هستید ؟ مزایای سرمایه گذاری در مجارستان و اخذ اقامت از این طریق چیست ؟ آیا سرمایه گذاری مجارستان می تواند راه مناسبی برای اخذ اقامت شما باشد ؟ برای سرمایه گذاری مجارستان چه مبلغی مورد نیاز است ؟ ما شما را در این خصوص راهنمایی می کنیم. در این مقاله سعی بر آن است که به معرفی و توصیف شرایط مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری بپردازیم تا در نهایت شما بتوانید بهترین تصمیم را در این زمینه اخذ کنید .در صورت تمایل برای داشتن اطلاعات جامع در این خصوص با موسسات معتبر حقوقی تماس حاصل فرمایید.

 

 

روند سرمایه گذاری در مجارستان :

کشور مجارستان عضو منطقه ی شنگن و بیشترین آمار بازدید کننده را در دنیا دارد. شرایط و امکانات و مزایایی که به افراد از طریق سرمایه گذاری در مجارستان تعلق می گیرد آن ها را تشویق به سرمایه گذاری می کند. سیستم قانونمند مهاجرت و سرمایه گذاری در مجارستان شرایط وبژه ای را برای افرادی که متقاضی سرمایه گذاری در مجارستان و اخذ اقامت مجارستان از این طریق هستند ایجاد کرده است که متقاضیان بتوانند اقامت دائم مجارستان را از طریق سرمایه گذاری به دست بیاورند . برنامه ی سرمایه گذاری در مجارستان توسط دولت با شرایط ویژه تایید کرده است که متقاضیان می توانند از طریق اوراق قرضه دولتی مجارستان اقدام نمایند و به اقامت دائم برسند. این برنامه ی سرمایه گذاری در مجارستان یک برنامه ی پنج ساله است که شخص متقاضی سرمایه گذاری در مجارستان باید پذیرای این تعهد باشد و مبلغ اولیه معادل سیصد هزار یورو در بانک های کشور مجارستان بگذارد و پس از پنج سال اصل این مبلغ بدون هیچگونه سود و بهره ای به شخص برگردانده می شود. این روش ازسرمایه گذاری در کشور مجارستان ازطریق اوراق قرضه به صورت ویژه ای مورد توجه برای بسیاری از سرمایه گذاران قرار گرفته است. همچنین این مزیت برای سرمایه گذاران در مجارستان ایجاد شده است که اگر شخص اصلی متقاضی همسر و فرزند داشته باشد این امکان وجود دارد که بدون پرداخت هزینه ای اضافه تر از مبلغی که می خواهند سرمایه گذاری کنند همراهان خود را به مجارستان ببرند و آن ها نیز بتوانند اقامت دائم اروپا را اخذ کنند.

همچنین لازم به ذکر است که متقاضیان دیگری که در مجارستان شرکت ثبت کرده اند نیز می توانند از امکانات استفاده کنند و به اقامت دائم برسند. نکته ی حائز اهمیت برای متقاضیانی که در مجارستان از این طریق سرمایه گذاری کرده اند این است که فرآیندی وجود دارد و باید افرادی که می خواهند سرمایه گذاری در مجارستان را انجام دهند باید این امر حقوقی را انجام دهند تا به اقامت برسند. که در صورت انجام فرآیند سرمایه گذاری در مجارستان و اخذ اقامت و کارت اقامت پس از شش ماه شخص متقاضی اقامت خود را به اقامت دائم تبدیل کنند . افرادی که متقاضی امر سرمایه گذاری برای کشور مجارستان هستند باید فرم های درخواست خود را در دفتر کنسول گری سفارت مجارستان در کشور خود تکمیل نمایند . همچنین اگر شخص در کشوری که تابعیت آن را ندارد زندگی می کند برای تکمیل فرم درخواست باید به سفارت همان کشوری که اقامت آنجا را دارد مراجعه کند و از این طریق فرم ها را تکمیل نماید .

افرادی که تمایل دارند کارت اقامت مجارستان را تبدیل به اقامت دائم ازطریق سرمایه گذاری کنند شرایط و قوانین جدید که وضع شده است شامل حال آن ها نخواهد شد اما باید کارت خود را تغییر دهند و اداره ی مهاجرت کشور مجارستان این کارت ها را به صورت رایگان تغییر خواهد داد. پس به طور کلی فرآیند سرمایه گذاری در مجارستان به این نحو می باشد که ابتدا به ساکن با انتقال سیصدهزار یورو اجازه ی اقامت شش ماهه به شخص داده می شود که به صورت هم زمان می تواند برای همسر و فرزندان زیر هجده سال خود اقدام کند و به عنوان همراه آن ها را با خود به مجارستان ببرد و از این طریق به اقامت دائم برسد. همچنین نکته ی مهم این است که شخص متقاصی در صورتی که تمایل داشته باشد همسر خود را از طریق سرمایه گذاری به عنوان همراه ببرد باید دو سال اززمان ازدواجشان گذشته باشد .در خصوص سرمایه گذاری مجارستان هزینه ی اپلیکیشن فرم شصت یورو می باشد که متقاضی باید این مبلغ را پرداخت نماید . همچنین در صورت داشتن همراه شخص متقاضی سرمایه گذاری در مجارستان یک قطعه عکس از فرزند خود را ضمیمه ی سایر مدارک خود کند. همچنین باید به صورت قانونی و با استفاده از اسناد و مدارک ثابت کند که شخص فرزند قانونی اوست. اسناد در خصوص اجاره نامه و بیمه ی شخص متقاضی و نامه ی عدم سوپیشینه احتیاج است.  پروسه ی زمانی اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری سه ماه به طول می انجامد.

اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری یکی از امن ترین و بهترین روش های مهاجرت برای افرادی که می خواهند خانوادگی مهاجرت کنند می باشد که از این طریق می توانید اقامت دائم مجارستان را اخذ نمایید . و احتیاجی به حضور مداوم و ثابت شخص متقاضی در مجارستان پس از اخذ اقامت دائم نمی باشد. پروسه ی سرمایه گذاری در مجارستان یکی از سریع ترین راه هایی که منتهی به اخذ اقامت یک کشور می شود ، معرفی می گردد . همچنین شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از لینک ذیل استفاده نمایید :

https://malekpour.ir/%d8%b3%d8%b1%d9%85%d8%a7%db%8c%d9%87-%da%af%d8%b0%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%8c-%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d9%88-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a2%d9%81%d8%b1%db%8c%d9%86%db%8c-%d8%af%d8%b1/

 

https://malekpour.ir/%d8%b3%d8%b1%d9%85%d8%a7%db%8c%d9%87-%da%af%d8%b0%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d8%b7%d8%b1%db%8c%d9%82-%d8%a7%d9%88%d8%b1%d8%a7%d9%82-%d9%82%d8%b1%d8%b6%d9%87-%d9%85%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%aa/

 

 

مزایای سرمایه گذاری درمجارستان :

*شما با سرمایه گذاری در مجارستان امکان سفر به کشورهای حوزه ی شنگن را خواهید داشت.

*سریع ترین و امن ترین روش توسط دولت اروپا

*محدودیت سنی ندارد

* امکان تحصیل برای شخص  متقاضی و خانواده ی او در اروپا

* موقعیت کار و زنگی در اروپا

* اخذ اقامت دائم

 

نتیجه گیری :

متقاضیان سرمایه گذاری با استفاده از این شرایط جذاب فرصت استثنایی را جهت اخذ اقامت دائم اروپا به دست می آورند. که می توانند آزادانه و بدون هیچگونه محدودیتی در حوزه ی اروپا رفت و آمد داشته باشند . همچنین نداشتن محدودیت سنی و مدرک نحصیلی به همراه سرمایه ی مناسب برای اخذ اقامت در این مسیر یکی از بهترین شیوه های مهاجرت است. میدواریم توانسته باشیم با ارائه ی این مقاله در انتخاب مقصد راهنمایی لازم را به عمل آورده باشیم. همچنین در صورت تمایل برای داشتن اطلاعات جامع در این خصوص با موسسات معتبر حقوقی تماس حاصل فرمایید.

 

منابع :

http://www.mfa.gov.hu/kulkepviselet/CN/en/en_Konzuliinfo/hu_investment_program_overview.htm

http://www.residency-bond.eu/residency-bond-program.html

http://www.ungarnconsulting.hu/de/unsere-dientsleistungen/

http://www.investineu.com/content/invest-hungary

http://www.second-citizenship.org/permanent-residence/hungary/

 

( پریسا حاجی زاده )

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *