اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک
تیر ۲۰, ۱۳۹۵
بورس تحصیلی ترکیه
تیر ۲۰, ۱۳۹۵

ویزای EB2 آمریکا

ویزای EB2 آمریکا
۴ (۸۰%) ۴ votes

یکی از سوالات شما از موسسات مختلف در مورد چگونگی کاریابی در امریکا و ویزا از طریق EB2 است اولین نکته در کاریابی به خصوص در امریکا تماس با بخش درست در یک شرکتی است که میخواهید در انجا استخدام شوید.یکی از راه های مهاجرت از طریق کاری است اگر میخواهید از روش    EB2 اقدام کنید با موسسات معتبر حقوقی تماس حاصل بفرمایید و از مهاجرت از طریق این نوع ویزا با مشاورین حقوقی معتبر مشورت نمایید.سه نوع ویزای EB-2 امریکا  وجود دارد.که در زیر به شرح ان میپردازیم:

1 4 ویزای EB2 آمریکا
EB-2 نوع (A): از یک این رده است برای اتباع خارجی حرفه ای با (مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر)، مدارک تحصیلی و با یک پیشنهاد کار شرکت  در ایالات متحده
EB-2  نوع (B): این رده است برای اتباع خارجی با توانایی استثنایی در علوم، کسب و کار و یا هنر و با یک پیشنهاد کار از یک شرکت ایالات متحده باشد
EB-2 نوع (C): این رده است برای اتباع خارجی با توانایی استثنایی، و یا یک مدرک پیشرفته، که می تواند نشان دهد که فعالیت های خود را به طور قابل توجهی به نفع منافع ملی ایالات متحده خواهد بود
اعضای حرفههای برگزاری درجه پیشرفته یا معادل آنها
دادخواست برای یک حرفه ای برگزاری یک مدرک پیشرفته خارجی ممکن است واصل زمانی که کار نیاز به یک مدرک پیشرفته (فراتر از کارشناسی) و بیگانه دارای چنین درجه یا معادل آن. این طومار باید اسناد و مدارک، از جمله سابقه تحصیلی رسمی نشان می دهد که بیگانه است یک مدرک آمریکایی های پیشرفته و یا مدرک معادل خارجی، و یا سابقه تحصیلی رسمی نشان می دهد که بیگانه است یک مدرک آمریکایی کارشناسی یا مدرک معادل خارجی و نامه ها را از فعلی و یا کارفرمایان سابق نشان می دهد که بیگانه است حداقل ۵ سال از مترقی تجربه پست کارشناسی در تخصص.
توانایی استثنایی در علوم، هنر و یا کسب و کار  در امریکا
این طبقه بندی امر به آن “که به دلیل توانایی استثنایی خود را در علوم، هنر، و یا کسب و کار قابل ملاحظه ای به نفع اقتصاد ملی خواهد، فرهنگی یا آموزشی و یا منافع رفاه ایالات متحده است.” به منظور دریافت این طبقه بندی، فرد باید اسناد و مدارک از سه زیر ارائه:
۱٫
سابقه تحصیلی رسمی نشان بیگانه دارای مدرک، گواهینامه، دیپلم و یا جایزه مشابه از یک کالج، دانشگاه، مدرسه و یا موسسه دیگر از یادگیری مربوط به منطقه از توانایی استثنایی.
۲٫
نامه مستند حداقل از ده سال تجربه تمام وقت در اشغال که در پی؛
۳٫
مجوز به عمل حرفه یا شرکت برای صدور گواهینامه حرفه یا شغل خاص.
۴٫
شواهدی وجود دارد که بیگانه فرمان داده است حقوق و دستمزد و یا پاداش برای خدمات که نشان می دهد توانایی استثنایی.
۵٫
عضویت در انجمن های حرفه ای؛
۶٫
تشخیص برای دستاوردها و سهم قابل توجهی به صنعت و یا درست توسط همسالان، نهادهای دولتی، حرفه ای یا سازمان های کسب و کار.
اگر استانداردهای بالا به اشغال دادخواست صدق نمی کند، دیگر شواهد قابل مقایسه از واجد شرایط بودن نیز قابل قبول است.
چشم پوشی منافع ملی
منافع ملی چشم پوشی (NIW) برای بیگانگان از توانایی استثنایی در علوم، هنر و یا کسب و کار و حرفه ای degreed پیشرفته (مدرک کارشناسی ارشد، M.S.، M.E.، M.D. یا دکترا). دکتری دانش آموزان نیز واجد شرایط. یک بیگانه ممکن است برای اقامت دائم (گرین کارت) اعمال می شود و به دنبال یک چشم پوشی از پیشنهاد کار از طریق ایجاد که پذیرش خود را به اقامت دائم در منافع ملی باشد.
چشم پوشی منافع ملی یک گزینه خوب برای کسانی که مایل به چند سال منتظر صدور گواهینامه کار و یا کسانی که نمی خواهید به طول صدور گواهینامه کار به یک کارفرمای خاص گره خورده است. ملی متقاضی علاقه چشم پوشی و یا او خودش حامیان مالی و مورد نیاز است به یک کار. متقاضیان NIW ممکن است برنامه های کاربردی کارت سبز اضافی در حالی که درخواست NIW خود در انتظار است. علاوه بر این، در صورتی که متقاضی NIW استفاده شده است، کارفرما دانش از یک برنامه NIW انتظار ندارد.
چشم پوشی منافع ملی نیز به پزشکان اعمال می شود. پزشکان که دیدن همه موارد به کار تمام وقت در یک منطقه کمبود بهداشت حرفه ای تعیین شده و یا در بیمارستان VA و که در آن یک سازمان فدرال و یا وزارت امور خارجه از بهداشت عمومی تعیین کرده است که کار پزشکان در جهت منافع عمومی برای کل پنج سال است (از جمله زمان در وضعیت ویزای J1) می توانید یک کارت سبز NIW به دست آورد.
چشم پوشی منافع ملی یا NIW بخشی از دسته دوم مبتنی بر اشتغال (EB-2) برای بیگانگان از توانایی استثنایی در علوم، هنر و یا کسب و کار و حرفه ای degreed پیشرفته است. به منظور در نظر گرفته شود یک بیگانه از توانایی استثنایی، مقررات USCIS نیاز است که حداقل سه نفر از انواع زیر از شواهد برقرار شود:
· سابقه تحصیلی رسمی نشان می دهد که بیگانه دارای مدرک، گواهینامه، دیپلم، یا جایزه مشابه از یک کالج، دانشگاه، مدرسه، یا موسسه دیگر از یادگیری مربوط به منطقه از توانایی استثنایی.
· شواهد در قالب نامه از کارفرمایان فعلی یا سابق نشان می دهد که بیگانه حداقل از ده سال تجربه تمام وقت در اشغال که او درخواست شده است.
· مجوز به عمل حرفه یا شرکت برای صدور گواهینامه حرفه یا شغل خاص.
· شواهدی وجود دارد که بیگانه فرمان داده است حقوق و دستمزد، پاداش و یا برای خدمات، که نشان می دهد توانایی استثنایی.
· مدارک و شواهد از عضویت در انجمن های حرفه ای؛
· مدارک و شواهد از به رسمیت شناختن برای دستاوردها و سهم قابل توجهی به صنعت و یا درست توسط همسالان، نهادهای دولتی و یا انجمن های حرفه ای و یا کسب و کار.
کسی که در دیدار سه از این شرایط و یا دارای مدرک پیشرفته و یک پیشنهاد کار از یک کارفرمای ایالات متحده می تواند یک گواهینامه کار تحت دسته EB-2 پردازش است. با این حال، کسی که برای چشم پوشی منافع ملی واجد شرایط تلقی به چنین ارزش به ایالات متحده که او / او است و نه مورد نیاز برای پردازش یک صدور گواهینامه کار و نه یک پیشنهاد کار باشد.
۲ یک دسته ترجیح ویزای مهاجرت برای اقامت دائم مبتنی بر اشتغال ایالات متحده، ایجاد شده توسط قانون مهاجرت است ۱۹۹۰٫ [۱] دسته شامل “اعضای حرفههای برگزاری درجه پیشرفته یا معادل آنها”، و “افرادی که به دلیل از توانایی استثنایی خود را در علوم، هنر، و یا کسب و کار قابل ملاحظه ای بهره مند خواهند شد آیندهنگر اقتصاد ملی، منافع فرهنگی و آموزشی، و یا رفاه ایالات متحده، و خدمات که در علوم، هنر، حرفه، یا کسب و کار توسط یک کارفرما به دنبال در ایالات متحده “. [۱] متقاضیان (به استثنای متقاضیان درخواست برای معافیت شناخته شده به عنوان چشم پوشی منافع ملی) به طور کلی باید گواهینامه مورد تایید نیروی کار، پیشنهاد کار، و کارفرمای خود باید یک دادخواست مهاجر کارگر بیگانه واصل شده است (فرم I-140) با USCIS.
فهرست
۱ لینک واجد شرایط بودن criteria2 Quotas3 Application4 Costs5 References6 خارجی
معیارهای واجد شرایط بودن [ویرایش] الزامات قانونی ممکن است در قانون مهاجرت و ملیت (INA) در بند ۲۰۳ پیدا شود (ب) (۲). [۲] الزامات قانونی ممکن است در عنوان ۸ کد از مقررات فدرال (۸ CFR یافت ) در بخش ۲۰۴٫۵ (K) [3] سه زیر مجموعه از EB-2 وجود دارد:.
“مدرک تحصیلی” – کار باید  در راستای مدرک تحصیلی و “جستجوی پیشرفته دز کار تخصصی ” نیاز  مبرم به (کارشناسی ارشد و یا مدرک برتر احساس میگردد. ، و متقاضی باید یک یا معادل آن مدرک از جمله  شخص باید (مدرک کارشناسی به علاوه پنج سال تجربه کار مترقی در این زمینه) را داشته باشد. همه مدرک پیشرفته واجد شرایط؛ یک شغل نه تنها  محدود به معماران، مهندسان، وکلا، پزشکان، جراحان و معلمان در مدارس ابتدایی یا متوسطه، کالج، دانشگاهیان، و یا حوزه های علمیه) که نیاز به حداقل ۵ سال سابقه کار در ایالات متحده – کار باید یک ” کارحرفه ای و تخصصی ” باشد.
“توانایی استثنایی”، در علوم، هنر، و یا کسب و کار، به معنی “یک درجه از تجربه و تخصص  فردی به طور قابل توجهی مد نطر قرار میگرد که معمولا  افراد در علوم، هنر، و یا کسب و کار  با این امور مواجه می شوند”
کارآفرینان همچنین ممکن است برای دسته EB-2 تحت شرایط خاصی واجد شرایط.
سهمیه [ویرایش] از سپتامبر ۲۰۱۲، وزارت امور خارجه مشخص شد که محدودیت عددی سال مالی ۲۰۱۲ برای همه مبتنی بر اشتغال در سراسر جهان باید ۱۴۴،۹۵۱ شود، و حد در هر کشور باید ۷٪ از کلاه در سراسر جهان باشد، صرف نظر از جمعیت کشور. از این، گروه EB-2 به ۲۸٫۶ درصد از سطح در سراسر جهان محدود، به علاوه هر شماره توسط دسته EB-1 استفاده نمی شود ( “گسترش”.
نرم افزار [ویرایش] در این بخش نیاز به گسترش است. (فوریه ۲۰۱۱)
دفتر امور کنسولی است جزئیات بیشتر در مورد فرایند درخواست.
دسته EB-2 مهاجرت به طور معمول نیاز به نرم افزار صدور گواهینامه کار، یک بار کارفرما صدور گواهینامه کار به دست آمده است، کارفرما می تواند یک I-140 دادخواست مهاجر برای یک بیگانه با USCIS کنید. یکی از اهداف دادخواست I-140 است که نیاز به صدور گواهینامه کار گواهی است که برای ایجاد که کارفرما است که توانایی پرداخت دستمزد ارائه شده اظهار داشت: در برنامه صدور گواهینامه کار. کارفرما باید قادر به اثبات توانایی خود را به پرداخت دستمزد پیشنهادی در زمان تاریخ اولویت ایجاد شده است، و ادامه تا کارمند ذینفع به دست آوردن اقامت دائم قانونی.
نیاز به مدرک لیسانس یا معادل آن در EB-2 I-140 دادخواست می تواند تنها با آموزش دانشگاهی و مدرک است. در اینجا، معادل زبان در I-140 دادخواست توسط USCIS به عنوان یک مدرک تحصیلی خارجی معادل گرفته شده، و ترکیبی از آموزش و تجربه است.
علاوه بر این، در EB-2 بر اساس I-140 دادخواست، حتی اگر برنامه صدور گواهینامه کار اعلام کرد که کارفرما ترکیبی از آموزش و تجربه به جای درجه کارشناسی قبول، به منظور ایجاد نیاز به مدرک کارشناسی به دنبال به مدت پنج سال از نیاز پیشرو، USCIS ممکن است اثبات چنین برای پاسخگویی به نیاز مدرک تحصیلی آستانه برای EB-2 I-140 درخواست را قبول نمی کند.
چشم پوشی منافع ملی، و یا EB2-NIW، [۱۰] اشتغال بر اساس درخواست اولویت دوم است. آن است تا به نام به خاطر آن می پرسد که در غیر این صورت مورد نیاز مورد نیاز صدور گواهینامه کار چشم پوشی شود “در جهت منافع ملی ایالات متحده.” بنابراین، یک ذینفع دادخواست چشم پوشی منافع ملی موفق از نیاز است که کارفرمای خود یا او را به اولین دست آوردن صدور گواهینامه کار از وزارت کار ایالات متحده معاف است. یک فرد ممکن است برای چشم پوشی از نیاز صدور گواهینامه کار یا شغل پیشنهاد واجد شرایط اگر آنها می تواند نشان دهد که کار خود را در جهت منافع ملی ایالات متحده آمریکا است. این فایده محبوب به نام چشم پوشی منافع ملی است. بار اثبات در موارد ملی چشم پوشی بهره منحصرا به عهده شاکی.
در حالی که ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) است معیارهای خاص برای تصویب منافع ملی دادخواست چشم پوشی برقرار نیست، بسیاری از محققین در یک تصمیم در مورد سال تصمیم گرفت پیش تکیه می کنند. در ای مقاله سعی بر ان داشتیم مختصر اطلاعاتی در مورد ویزایEB2در امریکا بپردازیم و اگر اطلاعات بیشتری در این نوع ویزا میخواهید با موسسات و مشاوران حقوقی معتبر  تماس حاصل فرمایید و از روند و جزییات  کامل اطلاع حاصل بفرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *