دفاتری که در این سایت معرفی می شوند همگی بایستی مدارک حقوقی نظیر مدرک وکالت، موسسه حقوقی، مجوز انجام امور حقوقی بین الملل و امثالهم را داشته باشند. در ضمن ما بر اساس تحقیق در اینترنت، مشتریان و اموری نظیر آن در مورد دفتر مذکور تحقیق می کنیم و اختیار قبول معرفی دفتر حقوقی مذکور ،کامل با مدیریت سایت ایران مهاجرت است. لذا ما با توجه نظر خودمان شرکت یا موسسه ای را معرفی نموده یا از معرفی آن پرهیز می کنیم.

در ضمن بازدیدکنندگان محترم آگاه باشید که ما دفاتری را که به عنوان دفاتر معتبر معرفی نمودیم با تحقیق و شناخت بوده است لیکن این اصلا به این مفهوم نیست که ما ضامن یا موید دفاتر مذکور هستیم، تصمیم نهایی با خود مشتری است و ما به هیچ عنوان معامله یا عدم معامله با مراکز مذکور را توصیه نمی کنیم.

شایان ذکر است سایت ایران مهاجرت تنها به هدف ارائه خدمات غیرانتفاعی تاسیس گشته و هیچ مبلغی را از دفاتری که مایل به معرفی در این سایت هستند دریافت نمی کند.

۱٫موسسه حقوقی ملک پور

این موسسه یکی از بهترین موسسات مورد تایید ما می باشد که با سطحی بالا و برخورداری از وکلای مجرب از چندین سال قبل (حدود شش سال ) در زمینه حقوق داخلی و بین الملل فعالیت می کند.چنانچه ازدواج کردید و می خواهید اقامت کشور همسایه را دریافت کنید یا قصد ادامه تحصیل در اروپا یا آمریکا را دارید ، چنانچه شما به دنبال ویزای کاری یا سرمایه گذاری هستید و یا این که مایلید از قوانین سرمایه گذاری در اروپا آگاهی پیدا کنید ، این موسسه از موسسات مورد وثوق ما می باشد. مدارک وکالت پایه یک مدیر موسسه آقای امیر محمد ملک پور ، مدرک کارشناسی ارشد حقوق ایشان ، مدرک دانشجویی دکترای حقوق ایشان ، مدرک ثبت موسسه حقوقی ایشان و هر آن چه از مجوزات قانونی که بخواهید در گالری ما درسایت موسسه حقوقی ملک پور موجود است.

این موسسه در روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۲۰ و روزهای  پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۶:۳۰ و روز جمعه از ساعت ۱۳ الی ۱۷  امکان ارائه خدمات حقوقی را دارد.می توانید سوالات خود را از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن های زیر مطرح کنید و چنانچه مایلید بیشتر با ایشان آشنا شوید به وب سایت آنها به آدرس www.malekpour.ir  و www.legalmalekpour.com مراجعه فرمایید.

ساعت تماس با موسسه حقوقی ملک پور در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۲۰ ، روزهای سه شنبه و پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۹ و روز جمعه از ساعت ۱۳ الی ۱۷ می باشد.

در صورتی که در باب مسائل حقوقی داخلی یا بین المللی و مهاجرتی سوال دارید و نیاز دارید با مشتریان موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید میتوانید به  لینک Facebook زیر به آدرس:

Facebook.com/www.malekpour.ir مراجعه بفرمایید.

۲٫ موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان

موسسه حقوقی اریکه ی برگزیدگان پارسیان با تجربه ترین موسسه حقوقی در کشور پیشرو در ارائه ی بهترین مشاوره در باب امور حقوق بین المللی در مورد ثبت شرکت ها، ازدواج با اتباع، حقوق اتباع خارجی، اقامت ها و بحث تابعیت، سرمایه گذاری داخلی و خارجی، و مسائل مربوط به امور حقوقی دانشجویان ایرانی خارج از کشور میباشد. موسسه ی حقوقی اریکه ی برگزیدگان پارسیان،با بهره از مشاوره ی وکلای امور حقوق بین الملل و کادری حرفه ای همراه با وکلای زبده و برجسته ی کشوری، میتواند شایسته ترین خدمات مشاوره ای را جهت متقاضیان عزیز ارائه دهد. مدیران این موسسه مفتخرند که در مقام شاگردی استادبزرگ امور حقوق بین الملل جناب آقای دکتر امیر محمد ملکپور (ایشان در حال حاضر درحال اخذ  مدرک دکتری،  در رشته ی حقوق تجارت بین الملل از یکی از بهترین دانشگاه های حقوق دنیا، یعنی دانشگاه وین میباشند) و با بهره از آموزش ها و مشاوره ی این استاد ارزنده ی علم حقوق، در داخل و خرج از ایران همواره آماده ی انجام مشاوره جهت پرونده های شما موکلین محترم میباشد. تیم مدیریت موسسه ی حقوقی اریکه ی برگزیدگان پارسیان، با استعانت از اصول و رسوم مدیریت استاد ملکپور همواره احترام به حقوق والای موکل را سرلوحه ی امور خود قرارداده و اوامر مشتری را مقدم بر هر امری میداند. موسسه ی حقوقی اریکه ی برگزیدگان پارسیان مفتخر است لقب قدیمی ترین همکار موسسه ی جناب آقای دکتر ملکپور را بر بال خود حمل نماید. این موسسه با همکاری موسسه ی بین المللی MIE  در اتریش،  تنها مجموعه ی حقوقی کشور بوده که با گارانتی مشاوره ی پرونده ی متقاضیان عزیز را بر عهده میگیرد.

استفاده از سیستم مدیریت پروژه ی الکترونیکی پیشرفته جهت برنامه ریزی امور موکلین همراه با بهره مندی از برترین تکنیک های مدیریت پروژه در باب حفظ و اجرای پرونده های مشتریان عزیز، شاکله ی بسیار منظمی در باب رسیدگی به امور حقوقی شما عزیزان حاصل نموده است.تیم مشاورین مجرب این موسسه ی حقوقی، با تکیه بر آمار موفق و مثبت پرونده هایی که با موفقیت به پایان رسیده اند، رکورد بیشترین پرونده های به فرجام رسیده را در بین موسسات حاضر داراست. از شما عزیزان دعوت مینماییم در وبسایت مرکزی، با مراجعه به گالری سایت، تصاویر مدارک پرونده های انجام شده را مشاهده فرموده تا تصدیق عرایضمان باشد.

موسسه حقوقی اریکه ی برگزیدگان پارسیان با شناسه ی ملی و شماره ثبت رسمی، با توان و سرعت عمل بالا همراه با امکانات عالی در محیطی کلاسیک در قلب پایتخت، در محدوده ی شهرک غرب تهران، مشغول به فعالیت های حقوقی گردیده و در حال حاضر بدون اغراق مورد وثوق ترین موسسه در سطح کشور در حال همکاری با موسسه ی  حقوقی MIE اتریش با همکاری جناب آقای دکتر ملکپور می باشد و طبق اسناد ثبت شده جهت موسسه حقوقی، اختیار کامل جهت انجام مشاوره ی امور حقوقی به همراهی تیم وکلا و مشاوره در زمینه های حقوق داخلی و بین المللی می باشد. این موسسه از همکاری وکلای زبده بهره مند است و با تکیه بر اصول حقوقی ایران و سایر کشور ها میتوانددر نهایت انصاف با رعایت قوانین حاکم فی مابین وکیل و موکل، مدافع حقوق شما متقاضیان عزیز باشد و این موضوع را گارانتی نماید.

ما با افتخار در موسسه ی حقوقی اریکه ی برگزیدگان پارسیان آماده ی ارائه ی خدمات مشاوره ای در باب رفع مشکلات و مسائل شما عزیزان هستیم. شما میتوانید جهت کسب پاسخ سوالات خود به ادرس وبسایت موسسه به لینک زیر مراجعه نموده و یا جهت اخذ مشاوره ی رایگان تلفنی با شماره تلفنهای مذکور در سایت موسسه تماس حاصل نموده و با مشاورین ما بدون پرداخت هزینه مشاوره شوید.

شماره تماس :

۸۸۵۶۷۳۴۰ ۲۱ (۹۸+)

۸۸۰۸۸۶۱۴ ۲۱ (۹۸+)

۸۸۰۸۷۷۲۳ ۲۱ (۹۸+)

۸۸۰۸۸۹۶۸ ۲۱ (۹۸+)

۸۸۰۸۹۰۶۳ ۲۱ (۹۸+)

۸۸۵۶۹۱۰۷ ۲۱ (۹۸+)

۳٫موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به سوالات شما در محیطی زیبا و امکاناتی متفاوت با حضور بیش از ۱۵ حقوق دان و شخص آقای احسان فرهانی، وکیل پایه یک دادگستری پاسخ میگوید.این موسسه معتبر با کمک شخص آقای دکتر ملک پور خدمات مهاجرتی یا حقوق بین المللی ،تابعیت، اقامت و مانند آن را به شما عزیزان ارائه میکند. امروز تمامی دفاتر مهاجرتی قدرتمند و پیشرفته از مشاوره گروهی حقوق دانان متخصص بهره مند هستند . موسسه سفیران سروش سعادت با مشاوره مستقیم شخص آقای دکتر ملک پور و همچنین حقوقدان برجسته آقای احسان فراهانی و آقای رضا جهانیان و بیش از پانزده حقوق دان کارکشته ارائه کننده تمامی خدمات حقوقی از قبیل اخذ ویزا،مشاوره حقوق بین الملل خصوصی ، طرح دعاوی در محاکم بین المللی و دادگاه ها ، مشاوره سرمایه گذاری در کشورهای مختلف یا ویزای کارمی باشد. بسیاری از دوستان و متقاضیان عزیز می پرسند چگونه می توانیم به یک دفتر مهاجرتی یا حقوقی اعتماد کنیم؟ خب پاسخ ما این است،ببینید آیا این دفتر دارای پروانه وکالت یا موسسه حقوقی می باشد؟، بسیارند اشخاصی که با مدرک کشتی سازی ،الکترونیک ،زمین شناسی ، مکانیک و امثالهم نسبت به افتتاح دفتر حقوقی یا دفاتر مهاجرتی اقدام می کنند و خود را به دروغ حقوقدان معرفی مینمایند. بر اساس قانون این عملیات جرم و تجاهر به وکالت محسوب می شود. اگر مایلید با یک دفتر حقوقی و قانونی قرارداد امضا کنید ،می توانید هم اکنون با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان این مشاورین حقوقی بهره مند شوید و این مشاوره تلفنی هیچ هزینه ای ندارد.

شماره تماس

(+۹۸) ۲۱۲۶۷۰۵۳۵۶ خط ویژه

۲۱۲۶۴۱۴۳۱۸(۹۸+)

۲۱۲۶۴۱۵۲۸۱(۹۸+)

۲۱۲۶۴۱۴۶۳۸(۹۸+)

۴٫موسسه حقوقی رفیع گستران پویا

موسسه حقوقی رفیع گستران پویا به شماره ثبت ۳۹۴۳۹و شناسه ملی ۱۴۰۰۶۱۰۴۹۰۱ در استان تهران و در محیطی کاملا حقوقی و آشنا به قوانین و مقررات حقوق بین الملل و حقوق داخلی تحت نظر سرکار خانوم نفر آماده ی ارائه خدمات به همه هموطنان عزیز می باشد.
موسسه حقوقی رفیع گستران پویا که یکی از دفاتر همکار آقای دکتر امیر محمد ملک پور می باشد با مشاوران و وکلای مجرب و توانمند در زمینه مشاوره در امر مهاجرت، حقوق بین الملل و حقوق داخلی انجام هرگونه پرونده های حقوقی در زمینه های اقامت و مهاجرت،اخذ ویزای تحصیلی، کاری،سرمایه گذاری و ….را ارائه می نماید. این موسسه به طور مستقیم با کمک از اقای دکتر امیر محمد ملک پور و همکاری با موسسه MIE در اتریش پرونده های شما را پیگیری می نماید و در صورت عدم انجام کار با توجه به قرارداد منعقده مبلغ پرداختی شما عودت داده می شود.

هموطنان عزیز می توانید جهت پاسخگویی به سوالات خود به سایت موسسه حقوقی ملک پور رجوع کرده و همچین میتوانید از طریق تماس با شماره تلفن های زیر از مشاوره تلفنی رایگان با مشاوران مجرب برخوردار شوید.
آدرس:
بلوار فردوس شرق، تقاطع وفا آذر، مجتمع آیریک سنتر شمالی، طبقه پنجم واحد ۴۵
تلفن های تماس:
۲۱-۴۴۹۷۲۱۰۷(۹۸+)
۲۱-۴۴۹۶۶۸۷۷(۹۸+)
۲۱-۴۴۹۶۶۹۱۹(+۹۸)
ساعات کاری:
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۲۰ و پنجشنبه ها از ساعت ۹الی ۱۹

۵٫موسسه حقوقی طلیعه عدالت و مهر پارسیان

سپاس بیکران ازاهورای بزرگ،که درآستانه سال نو،موسسه حقوقی وداوری بین المللی طلیعه عدالت ومهرپارسیان به شماره ثبت،۳۴۱۵۳،افتخارهمکاری بابزرگترین موسسه حقوقی خاورمیانه،mieاتریش(موسسه حقوقی ملک پور)را،به عنوان یکی ازنمایندگان تهران،پیداکرد.توجه شماهم وطنان عزیزرابه نکات ذیل جلب می نماییم:
اول: موسسه مابه عنوان نماینده رسمی سازمان مهاجرتی MIEفعالیت مینماید ودراداره کل ثبت شرکتهاوموسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده است.
دوم: مدیر موسسه که دفترمرکزی ان،درشهروین(مقرسازمان ملل متحد)قراردارد،شخصیتی فرهیخته ودانشمند،وبه حق نابغه حقوق بین الملل خصوصی،جناب دکترامیرمحمدملک پور می باشند.
سوم:مدیروسهام دارعمده موسسه حقوقی طلیعه عدالت ومهرپارسیان،محمدرضامهری متانکلایی،دانشجوی دوره دکتری حقوق جزاوجرم شناسی،قاضی سابق دادگستری،وکیل پایه یک دادگستری وعضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز باشماره پروانه ۲۳۷۵۰ ومدرس دانشگاه بابیش از۱۵ سال سابقه حقوقی وقضایی،خودراخدمت گذارشمامیداند.
چهارم: کلیه خدمات مشاوره حقوق داخلی وبین المللی،مشاوره وخدمات اخذپذیرش،ویزا،اقامت،تابعیت وکاریابی،بابهره گیری ازتوان بهترین ونام آورترین وکلای ایران وفارغ التحصیلان ممتازرشته های مختلف حقوق دردانشگاههای برترایران ،انجام می شوددرتنظیم واجرای هرقراردادیک وکیل پایه یک دادگستری درکنارشماست وباشماعهدمی بندیم ازتمامی توان وآبروی خود استفاده کنیم تارضایت شماوخدای متعال راجلب نماییم.
پنجم: ضمانت اجرای اموروکالتی شما دردفاترهمکارmieسابقه درخشان مدیریت گروه(جناب دکترملک پور)وهمکاران ایشان وهمچنین پرونده های به سرانجام رسیده وشعب متعدد آن درسطح دنیا می باشد.

۸۸۶۶۳۹۲۵ – ۲۱(۹۸+)

۸۸۶۶۳۹۲۶ – ۲۱(۹۸+)

۸۸۶۶۳۹۲۷ – ۲۱(۹۸+)

۸۸۶۶۳۶۲۸ – ۲۱(۹۸+)

معرفی دفاتر در کرمانشاه

۶٫ موسسه حقوقی رهجویان تعالی کرمانشاه

موسسه حقوقی رهجویان تعالی کرمانشاه به شماره ثبت ۹۸۳ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۷۴۴۴۵ در استان کرمانشاه در محیطی حقوقی و حرفه ای با حضور وکلای مجرب دادگستری و کارشناسان حقوقی آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما عزیزان در امور حقوق داخلی و حقوق بین الملل میباشد.
موسسه حقوقی رهجویان تعالی کرمانشاه مفتخر است که با مشاوره مستقیم از استاد مسلم حقوق بین الملل و بزرگترین حقوقدان خاورمیانه جناب دکتر امیر محمد ملک پور تمامی خدمات حقوقی را در زمینه های: اقامت و مهاجرت_ پذیرش تحصیلی_ اخذ ویزا_ بورسیه تحصیلی و نحوه اقدام آن_ مهاجرت کاری_ ثبت شرکت و سرمایه گذاری بین المللی ارائه مینماید.
این موسسه افتخار دارد که بر اساس اصل صداقت و اعتماد اقدام نموده و مدافع حقوق شما متقاضیان عزیز در امر مهاجرت میباشد
شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه های مهاجرت  و بررسی تخصصی پرونده خود با کارشناسان موسسه تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید.

شماره تماس : 
۸۳-۳۸۳۹۴۹۶۲(۹۸+)
۸۳-۳۸۳۹۴۹۶۳ (۹۸+)
۹۳۰-۴۲۳۵۸۶۱ (۹۸+)
ساعات کاری موسسه:

از روزهای شنبه تا پنج شنبه
از ساعت ۹ تا ۲۱ و روزهای جمعه از ساعت ۱۳ تا ۱۷ میباشد

معرفی دفاتر در شیراز

۷٫ دفتر همکار شیراز 

موسسه همکار ملک پور در شیراز در حال حاضر تنها موسسه حقوقی عدالت نگاران تحت نظر سرکار خانم یوسف نیا می‌باشد و موسسه ملک پور با توجه به سبقه و رضایت مشتریان از ایشان فقط به این دفتر اجازهٔ همکاری را صادر نموده است. هیچی‌ دفتر دیگری در شیراز در حال حاضر همکار ما نیست و دفاتر دیگر که از نام موسسه ملک پور استفاده میکنند متقلب میباشند. دفتر خانم یوسف نیا با نام ثبتی عدالت نگاران به صورت مستقیم از خود جناب آقای دکتر ملک پور مشاوره گرفته و عیناً مشاوره‌ها را به شما عزیزان منتقل میکنند. با توجه به سوال بسیار زیاد شما عزیزان در جنوب و استان فارس تاکید می‌کنیم که مراقب افراد سود جو باشید و دقت فرمایید فقط و فقط ما یک شعبه در شیراز و استان فارس داریم.

شماره تماس

۹۳۰ ۶۲ ۳۶۳ ۷۱ (۹۸+)

 ۹۳۱ ۶۲ ۳۶۳ ۷۱ (۹۸+)

 ۹۳۲ ۶۲ ۳۶۳ ۷۱ (۹۸+)

(+۹۸) ۷۱ ۳۶۲ ۵۳ ۵۶۴

معرفی دفاتر در سنندج

۸٫موسسه حقوقی ژیهات گستر دادگر

موسسه حقوقی ، ثبتی و مشاوره ایی ژیهات گستر دادگر اولین موسسه تخصصی حقوق بین الملل در غرب کشور با مجوز رسمی از اداره ثبت شرکت ها و موسسات داری شماره ثبت ۴۲۵ و شناسه ملی و کد اقتصادی و داری چند شعبه در شهرستان ها و شعبه مرکزی انتقال یافته در تهران با کادری مجرب و متخصص در امور حقوق داخلی و حقوق بین الملل با مدیریت آقای محمد غلامی کارشناس حقوق که دارای مدارک بین المللی حقوق بین الملل خصوصی مورد تایید اتحادیه اروپا که شامل مدارک
۱- PROFESSORSHIP

اتحادیه اروپا
۲-HIGH LEVEL CERTIFICATION

اتحادیه اروپا
۳-OXFORDcert®
انگلستان

۴-ASYS
اسپانیا
می باشد که مستقیما دوره های بین الملل را زیر نظر استاد مسلم حقوق داخلی و حقوق بین الملل جناب دکتر ملک پور گذرانده است.

شماره تماس :
۸۷-۳۳۲۸۴۹۷۱(۹۸+)

۹٫ دفتر مهاجرت گلناز نادری V.I.O.N.  به شماره ثبت ۲۸۸۸۲۲۷۵ در اتریش

دفتر مهاجرت گلناز نادری V.I.O.N.  به شماره ثبت ۲۸۸۸۲۲۷۵ در اتریش ، با کادری مجرب از مشاورین و کارشناسان باتجربه و متخصص درکشوراتریش در شهر زیبای وین، آماده ی ارائه کلیه خدمات مشاوره ای در باب امور مهاجرت و اخذ ویزای توریستی، تحصیلی ،کاری، سرمایه گذاری، ثبت شرکت، کالج زبان  و…به شما عزیزان می باشد.
این شرکت به مدیریت مشاور و حقوقدان خانم گلناز نادری فارغ التحصیل کارشناسی حقوق دانشگاه شیراز، دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق در دانشگاه وین در اتریش  و همچنین دارای مدرک کارشناسی گیاهپزشکی از دانشگاه شیراز و کارشناسی ارشد گیاهپزشکی دانشگاه شهید چمران اهواز می باشد؛  این شرکت مفتخر است که اساس خدمت رسانی خود در امر مهاجرت را  اصل صداقت، اعتماد، انجام مشاوره ی اصولی جهت انتخاب بهترین و مناسب ترین راه مهاجرت برای شما و عملکرد حرفه ای تیم V.I.O.N.   در راستای رسیدن شما به مقصد مهاجرتتان قرار داده است؛

تیم دفتر مهاجرتی V.I.O.N.   با افتخار آماده ی ارائه ی کلیه ی خدمات مشاوره ای در امر مهاجرت به شما عزیزان می باشد. شما می توانید جهت اخذ مشاوره ی رایگان تلفنی با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل نموده و توسط مشاورین ما بدون پرداخت هزینه مشاوره شوید.

ساعات کاری دفتر مهاجرت V.I.O.N.  :

۷ روز هفته  از ساعت  ۹:۳۰ صبح تا ۲۴ به وقت ایران ( ۷ صبح تا ۲۱:۳۰ به وقت اتریش)

راههای تماس با دفتر مهاجرت گلناز نادری V.I.O.N.

۰۰۴۳۶۸۱۲۰۳۰۳۸۴۹
۰۰۴۳۶۷۷۶۱۲۶۲۸۶۱
WhatsApp &Telegram:  ۰۰۹۸۹۱۷۲۵۲۵۸۰۵
Skype ID: golnaz_naderi
E-mail: golnaz.naderi2@gmail.com
Address:85, Block 1,Wittmayergasse 11, 1120 Vienna, Austria