دفاتری که در این سایت معرفی می شوند همگی بایستی مدارک حقوقی نظیر مدرک وکالت، موسسه حقوقی، مجوز انجام امور حقوقی بین الملل و امثالهم را داشته باشند. در ضمن ما بر اساس تحقیق در اینترنت، مشتریان و اموری نظیر آن در مورد دفتر مذکور تحقیق می کنیم و اختیار قبول معرفی دفتر حقوقی مذکور ،کامل با مدیریت سایت ایران مهاجرت است. لذا ما با توجه نظر خودمان شرکت یا موسسه ای را معرفی نموده یا از معرفی آن پرهیز می کنیم.

در ضمن بازدیدکنندگان محترم آگاه باشید که ما دفاتری را که به عنوان دفاتر معتبر معرفی نمودیم با تحقیق و شناخت بوده است لیکن این اصلا به این مفهوم نیست که ما ضامن یا موید دفاتر مذکور هستیم، تصمیم نهایی با خود مشتری است و ما به هیچ عنوان معامله یا عدم معامله با مراکز مذکور را توصیه نمی کنیم.

شایان ذکر است سایت ایران مهاجرت تنها به هدف ارائه خدمات غیرانتفاعی تاسیس گشته و هیچ مبلغی را از دفاتری که مایل به معرفی در این سایت هستند دریافت نمی کند.

۱٫موسسه حقوقی ملک پور ( موسسه مشاوره ای اتریشی MIE )

این موسسه یکی از بهترین موسسات مورد تایید ما می باشد که با سطحی بالا و برخورداری از وکلای مجرب از چندین سال قبل (حدود شش سال ) در زمینه حقوق داخلی و بین الملل فعالیت می کند.چنانچه ازدواج کردید و می خواهید اقامت کشور همسایه را دریافت کنید یا قصد ادامه تحصیل در اروپا یا آمریکا را دارید ، چنانچه شما به دنبال ویزای کاری یا سرمایه گذاری هستید و یا این که مایلید از قوانین سرمایه گذاری در اروپا آگاهی پیدا کنید ، این موسسه از موسسات مورد وثوق ما می باشد. مدارک وکالت پایه یک مدیر موسسه آقای امیر محمد ملک پور ، مدرک کارشناسی ارشد حقوق ایشان ، مدرک دانشجویی دکترای حقوق ایشان ، مدرک ثبت موسسه حقوقی ایشان و هر آن چه از مجوزات قانونی که بخواهید در گالری ما درسایت موسسه حقوقی ملک پور موجود است.
موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش خدمات حقوقی مشاوره ای را با استفاده از وکیل یا وکلای داخلی وو بین المللی
مقرر می داند .
بهترین روش تماس با این دفتر از طریق شماره های تماس مستقیم با موسسه MIE اتریش می باشد.

شماره تماس موسسه MIE (مرکزی در اتریش) :  ۱۵۱۲۱۹۶۹ (۴۳+)

ساعت کاری: دوشنبه الی جمعه از ساعت ۱۱ الی ۱۳:۳۰ به وقت وین ( ۱۳:۳۰ الی ۱۶٫۰۰ )

شعبه دوم ام ای ای در وین همکار مرکزی موسسه ملک پور

به دلیل کثرت تماس شما و عدم امکان پاسخگویی به تعداد بسیار بالای تماسهای هموطنان شعبه دوم موسسه ام ای ای در وین شروع به کار نمود.
باز هم از اینکه امکان پاسخ به همه تماسها به دلیل کثرت تماسها نیست از شما پیشاپیش عذرخواهی مینماییم.
شماره تماس:    ۱۸۷۶۲۳۴۱ (۴۳+)

ساعات کاری: یک شنبه الی پنج شنبه از ساعت۱۴:۳۰ الی ۱۶ به وقت وین (۱۶ الی ۱۸ به وقت تهران)
در صورتی که در باب مسائل حقوقی داخلی یا بین المللی و مهاجرتی سوال دارید و نیاز دارید با مشتریان موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید میتوانید به  لینک Facebook زیر به آدرس: Facebook.com/www.malekpour.ir مراجعه بفرمایید.

۲٫ موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان 

موسسه اریکه ی برگزیدگان پارسیان یکی از باتجربه ترین موسسات در کشور با بهره گیری از تجربه ای بیش از ده سال از اساتید و وکلای برتر،پیشرو در ارائه ی مشاوره در باب حقوق بین الملل و حقوق داخلی می باشد.
موسسه اریکه ی برگزیدگان پارسیان با کادری حرفه ای و دلسوز میتواند شایسته ترین خدمات را جهت متقاضیان عزیز ارائه دهد.
استفاده از سیستم مدیریت پروژه ی الکترونیکی پیشرفته جهت برنامه ریزی امور متقاضیان همراه با بهره مندی از برترین تکنیک های مدیریت در باب حفظ پرونده های مشتریان عزیز، شاکله ی بسیار منظمی در مورد رسیدگی به امور شما عزیزان حاصل نموده است.
ما با افتخاردآماده ی ارائه ی خدمات مشاوره ای در زمینه های حقوق داخلی و بین الملل، و نیز مشاوره ی تخصصی قوانین کار در کشورهای حوزه ی اروپا، کانادا و استرالیا می باشیم.
شما میتوانید جهت کسب پاسخ سوالات خود و یا جهت اخذ مشاوره ی تلفنی با شماره تلفنهای مذکور در سایت موسسه تماس حاصل نموده و با مشاورین ما بدون پرداخت هزینه مشاوره تلفنی شوید.

شماره تماس :

۸۸۳۶۱۵۱۷ ۲۱ (۹۸+)

۸۸۵۶۷۳۴۰ ۲۱ (۹۸+)

۸۸۰۸۸۶۱۴ ۲۱ (۹۸+)

۸۸۰۸۷۷۲۳ ۲۱ (۹۸+)

۸۸۰۸۸۹۶۸ ۲۱ (۹۸+)

۸۸۰۸۹۰۶۳ ۲۱ (۹۸+)

۸۸۵۶۹۱۰۷ ۲۱ (۹۸+)

۳٫موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به سوالات شما در محیطی زیبا و امکاناتی متفاوت با حضور بیش از ۱۵ حقوق دان و شخص آقای احسان فرهانی، وکیل پایه یک دادگستری پاسخ میگوید.این موسسه معتبر با کمک شخص آقای دکتر ملک پور خدمات مهاجرتی یا حقوق بین المللی ،تابعیت، اقامت و مانند آن را به شما عزیزان ارائه میکند. امروز تمامی دفاتر مهاجرتی قدرتمند و پیشرفته از مشاوره گروهی حقوق دانان متخصص بهره مند هستند . موسسه سفیران سروش سعادت با مشاوره مستقیم شخص آقای دکتر ملک پور و همچنین حقوقدان برجسته آقای احسان فراهانی و آقای رضا جهانیان و بیش از پانزده حقوق دان کارکشته ارائه کننده تمامی خدمات حقوقی از قبیل اخذ ویزا،مشاوره حقوق بین الملل خصوصی ، طرح دعاوی در محاکم بین المللی و دادگاه ها ، مشاوره سرمایه گذاری در کشورهای مختلف یا ویزای کارمی باشد. بسیاری از دوستان و متقاضیان عزیز می پرسند چگونه می توانیم به یک دفتر مهاجرتی یا حقوقی اعتماد کنیم؟ خب پاسخ ما این است،ببینید آیا این دفتر دارای پروانه وکالت یا موسسه حقوقی می باشد؟، بسیارند اشخاصی که با مدرک کشتی سازی ،الکترونیک ،زمین شناسی ، مکانیک و امثالهم نسبت به افتتاح دفتر حقوقی یا دفاتر مهاجرتی اقدام می کنند و خود را به دروغ حقوقدان معرفی مینمایند. بر اساس قانون این عملیات جرم و تجاهر به وکالت محسوب می شود. اگر مایلید با یک دفتر حقوقی و قانونی قرارداد امضا کنید ،می توانید هم اکنون با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان این مشاورین حقوقی بهره مند شوید و این مشاوره تلفنی هیچ هزینه ای ندارد.

شماره تماس
۲۶۷۰۵۳۵۶ ۲۱ (۹۸+) ۱۰ خط ویژه
۲۶۷۰۵۹۰۷ ۲۱ (۹۸+)
۲۶۷۰۵۹۱۷ ۲۱ (۹۸+)
۲۶۷۰۹۰۱۶ ۲۱ (۹۸+)
۲۶۷۰۵۱۱۴ ۲۱ (۹۸+)
۲۶۴۱۵۲۸۱ ۲۱ (۹۸+)
۲۶۴۱۴۶۳۸ ۲۱ (۹۸+)
۲۶۴۱۴۳۱۸ ۲۱ (۹۸+)

معرفی دفاتر در کرمانشاه

۴٫ موسسه حقوقی رهجویان تعالی کرمانشاه

موسسه حقوقی رهجویان تعالی کرمانشاه به شماره ثبت ۹۸۳ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۵۷۴۴۴۵ در استان کرمانشاه در محیطی حقوقی و حرفه ای با حضور وکلای مجرب دادگستری و کارشناسان حقوقی آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما عزیزان در امور حقوق داخلی و حقوق بین الملل میباشد.
موسسه حقوقی رهجویان تعالی کرمانشاه مفتخر است که با مشاوره مستقیم از استاد مسلم حقوق بین الملل و بزرگترین حقوقدان خاورمیانه جناب دکتر امیر محمد ملک پور تمامی خدمات حقوقی را در زمینه های: اقامت و مهاجرت_ پذیرش تحصیلی_ اخذ ویزا_ بورسیه تحصیلی و نحوه اقدام آن_ مهاجرت کاری_ ثبت شرکت و سرمایه گذاری بین المللی ارائه مینماید.
این موسسه افتخار دارد که بر اساس اصل صداقت و اعتماد اقدام نموده و مدافع حقوق شما متقاضیان عزیز در امر مهاجرت میباشد
شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه های مهاجرت  و بررسی تخصصی پرونده خود با کارشناسان موسسه تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید.

شماره تماس : 
۸۳-۳۸۳۹۴۹۶۲(۹۸+)
۸۳-۳۸۳۹۴۹۶۳ (۹۸+)
۹۳۰-۴۲۳۵۸۶۱ (۹۸+)
ساعات کاری موسسه:

از روزهای شنبه تا پنج شنبه
از ساعت ۹ تا ۲۱ و روزهای جمعه از ساعت ۱۳ تا ۱۷ میباشد

۵٫ موسسه مشاوره ای کاریابی نوید ( همکار موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان )

موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نوید با تجربه ترین موسسه کاریابی در کشور با تجربه بیش از پانزده سال سابقه کار پیشرو در ارائه ی بهترین مشاوره در باب امورکاریابی و آموزش های تخصصی فنی حرفه ای در خارج از کشور و مشاوره شغلی می باشد.
موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نوید، با بهره از کادری حرفه ای، میتواند شایسته ترین خدمات را جهت متقاضیان عزیز ارائه دهد.
استفاده از سیستم مدیریت پروژه ی الکترونیکی پیشرفته جهت برنامه ریزی امور موکلین همراه با بهره مندی از برترین تکنیک های مدیریت پروژه در باب حفظ و اجرای پرونده های مشتریان عزیز، شاکله ی بسیار منظمی در باب رسیدگی به امور شما عزیزان حاصل نموده است.
ما با افتخاردآمادۀ ارائۀ خدمات مشاوره ای در باب امورکاریابی و آموزش های تخصصی فنی حرفه ای در خارج از کشور و مشاوره شغلی می باشیم.
شما میتوانید جهت کسب پاسخ سوالات خود و یا جهت اخذ مشاوره ی تلفنی با شماره تلفنهای مذکور در سایت موسسه تماس حاصل نموده و با مشاورین ما بدون پرداخت هزینه مشاوره شوید.

شماره تماس :

۸۸۵۶۷۳۴۰ ۲۱ (۹۸+)